Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Pulzusmérővel kapcsolatban...

Pulzusmérővel kapcsolatban hogy van ez?

Figyelt kérdés
előrebocsátom, abszolút nem értek a kütyükhöz. edzésen látom, hogy vannak, akik vmivel mérik a pulzusukat. ez okosóra v "okos karperec" v aktivitásmérő v mi? utánanéztem, és ezeket találtam, de mindhez van külön alkalmazás is, amit én nem akarok, ne legyen naplózva, hogy hányszor böfögök 1 nap (bocsánat, csak sztem már tényleg mindent is tud rólunk a telefonunk), és igényem sincs ilyesmire, csak hogy éppen akkor, edzés közben lássam, hogy mennyi a pulzusom, mennyi kalóriát égettem el, hány lépést tettem meg, és kész. szal ez csak akkor működik, ha az eszköz kapcsolatban van az alkalmazással, meg ha van a telón wifi? bocsánat a hülye kérdésekért, és köszönöm. :D
2023. nov. 10. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Pedig pont az a lényeg, hogy naplózza, mert a sok adatból pontosabb képet lehet kapni az állapotodról. Lehet látni a tendenciákat, változásokat, stb.

De igen, lehet úgy is használni a legtöbb okosórát, karkötőt, hogy nem csatlakozik a telefonhoz.

A legtöbb esetben bluetoothon történik a csatlakozás a két eszköz között.

2023. nov. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha épp nem csatlakozik a telefonhoz az óra, akkor addig csak a saját memóriájába gyűjti az adatokat, Van amit az órán is meg tudsz nézni, de a részletes, összesített adatokhoz már kell a telefon. Pl simán elmehetsz futni telefon nélkül, aztán a végén mikor hazaérsz, akkor az aplikáción megtudod nézni térképen merre jártál, milyen sebességgel stb . Én a múltkor a Balatonmegkerülő motoros körömet rögzítettem így az órámmal

Internet meg nem feltétlenül kell hozzá.

2023. nov. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt egy egyszerű olcsó megoldás.


[link]

jún. 9. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!