Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vásároltam egy Philips 600i...

Vásároltam egy Philips 600i légtisztítót. Ha megtisztítja az adott helyiséget akkor ki kellene magától kapcsolni vagy addig megy a készülék amíg ki nem kapcsolom, vagy időzítőt nem állítok rá az appban?

Figyelt kérdés
Elvileg 17 perc alatt tisztit meg egy 45 négyzetméteres helyiséget. Ez idő után ki kellene kapcsolnia vagy ez csak tájékoztató jellegű információ?

#légtisztító #Philips 600i
2023. okt. 28. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Olvasd át alaposan a műszaki leírását, hogy ez a "ki kellene magától kapcsolni" mondat szerepel-e benne, vagy csak te találtad ki. Illetve, hogy ez a feltételezett önmagától kikapcsolás minek alapján valósul meg: a helység köbtartalma (átszívott levegő mennyisége) vagy az eltelt idő alapján ?
2023. okt. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Senki nem feltételezte, hogy ki kellene magától kapcsolnia. Mivel erre utaló illetve cáfoló leírást nem találtam a mellékelt használati útmutatóban, ezért gondoltam, hogy megkérdezem itt hátha valaki pozitívan okosabb nálam a készüléket illetően.
2023. okt. 29. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!