Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen nyomtatót ajánlanátok...

Milyen nyomtatót ajánlanátok otthonra?

Figyelt kérdés

Nem nyomtatnék irodai mennyiséget,kb hetente 4-5 oldalt. Tudom, nem sok, de pont annyival több, hogy ne keljen mindig a nyomtatoshoz rohanni (főleg, hogy messzebb költözött..)


Laptophoz tudnám csatlakoztatni, és elsősorban fekete-fehérben nyomtatnék, de nem bánnám, ha szinest is tudna szükség esetén (csak ennél félek, hogy ha ritkábban használom beszárad..., vagy olyat lehet, hogy mint funkció meg van, de csak akkor teszek bele szines patront, ha tudom, hogy most nagyobb mennyiségben kellhet?)


Árakban pedig szintén nem vagyok annyira képben, de a lényeg, hogy arra sem szeretnék ráfaragni, hogy veszek egy olcsó gépet, de a patron meg mindig jóval drágább lesz, mintha egy kicsit többért vettem volna egy jobbat.


Ebben szeretnék segítséget kérni, hogy nagyjából merre induljak el nyomtató ügyben.


Köszönöm!



2023. okt. 19. 10:06
 1/1 Vass Mihálx válasza:
Én úgy oldottam meg hogy fotókra Canon SELPHY CP1300 fotónyomtató Szín szublimációst vettem.Nem szárad be,100 év alatt sem fakul, gyönyörű színek.Irodaira meg egy olcsó Xerox fekete fehér van.
2023. okt. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!