Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Csíkot hagy a szkenner. Már...

Csíkot hagy a szkenner. Már próbáltam tisztítani, törölni, de nem változik semmi, mi a teendő?

Figyelt kérdés

xerox c315

Automata szkenner, tehát nem az üveg lehet koszos. A lap teljes hosszában húz egy fekete csíkot.



2023. okt. 17. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

Ott hibás a kamera.

Szerviz.

2023. okt. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Ne a nagy táblát tisztítsd le, hanem a vékony üvegcsíkot, ott van a kosz. Azért húz csíkot, mert ahogy az automata áthúzza a papírt, a pontszerű kosz vonalat húz, hisz a papír minden pontja elhalad ott.


Amúgy meg szervíz. Ekkora gépet csak nagy cég vesz, oldják meg ők, téged nem azért fizetnek, hogy munkaidőben gyakorikérdésen keress választ a technikai problémákra. Legyél már egy kicsit profi! :)

2023. okt. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt is letöröltem.. és úgy érzem sajnos ezért fizetnek 😂😂de mindenképpen szervíz lesz... Már mindent kipróbáltam vele
2023. okt. 17. 21:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Lám mégis a lepontozottnak lesz igaza...
2023. okt. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mentségemre szóljon, én nem pontoztam le
2023. okt. 20. 23:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!