Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ultrahangos párásító készüléke...

Ultrahangos párásító készüléket lehet-e olyan helységben használni,ahol televízió van ?

Figyelt kérdés
Olvastam véleményeket ,visszajelzéseket .Azt írták,hogy 'köd van a szobában'. Szerintem ez a tévének,egyéb elektromos eszköznek nem lehet túl jó. Mit gondolsz ?

2023. szept. 13. 09:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy direktbe ne érje a készülékeidet a pára. Amúgy a párásító által kifújt cseppek elpárolognak ha elég meleg van a helyiségben, és nem kondenzálódnak ha nincsenek hideg felületek.

Ha ioncserélt vizet használsz a párásítóba, az nem vezeti az áramot, így max korróziót okozhat fémeken.

Én használtam párásítót, emiatt nem vittem ki onnan semmit, de nem is lett baja semminek.

Ha mások miatt aggódsz, megnyugodhatsz, nem lesz baj.

Ha meg magadnak csinálod, úgyis fel fog tűnni, ha már nem látsz a párától és csorog minden berendezési tárgyon, az már nem jó.

2023. szept. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!