Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ki tud gyulladni egy hotspot?

Ki tud gyulladni egy hotspot?

Figyelt kérdés

A szitu az, hogy van egy szőlő hegyünk és nemrég felgyujtották..a telek mérete miatt nem égett le a ház, mert hatalmas a terület.

Nem lakunk kinnt..


Szereltem fel 2 db wifis kamerát ami egy 12 v-os átalakítóról megy, a másik vége a 220ba megy..ezek a szokásos kinai wifi kamera megoldások..ebbol van kettő darab.


Illetve egy mobil hotspottal oldottam meg a netet, ami akku nélkül üzemel, így direktbe kapja az áramot, de azt 0-24 ben.. Kicsit sz*rul érzem most magam, ki tudnak ezek gyulladni..? Hotspottol tartok inkább.. kamerám több is van, de azokkal soha nem volt gond-màsik telken.- Vagy alapvetően ezekkel így nincs gond?



2023. aug. 16. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire vannak fedett helyen az eszközök? Kültéri eszköz van csak nyílt terepen? Melegszik a hotspot, éri erős nap? Jó minőségűek a tápok? Ha minden stimmel, akkor azért nem kéne hogy kigyulladjanak.
2023. aug. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Beltérben van a hotspot, kamerák nyilván kinnt. De semmi lényeges, még a 12v-os átalakító a kamerához is bennt van direkt úgy oldottam meg, egyáltalán nem éri nap. A hotspot fel tud melegedni..
2023. aug. 16. 21:05
 3/9 anonim ***** válasza:
2023. aug. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodt lehetsz, nem lesz semmi bajuk az eszközöknek. A kis venti amit ajánlanak tényleg jó ötlet, a hotspotot hűtheted vele, jóval kevésbé fog melegedni.
2023. aug. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Most voltam kinnt a telken, egy kicsit meleg volt a hotspot teteje de semmi komoly, nem is forrosodott.kb amikor a telefont töltjük, közbe nyomkodjuk..olyan volt a hőmérséklete.


Köszi szépen akkor nem izgulok 😁

Igen a venti tényleg jó.

2023. aug. 17. 19:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Önmagától nem igazán. Esetleg ha van mellette éghető anyag.
2023. aug. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A venti fog előbb kigyulladni. :)

A megfelelő helyre helyezés még nem jutott eszedbe? Kigyulladni kigyulladhat bármilyen belső hiba miatt is bármikor, de hogy leég-e tőle a ház, az egy másik tészta.

Aztán még lehetne túláramvédelmet is az áramfelvételéhez illeszteni, valamint, ha nincs FI relé, akkor azt is eléje rakni (ez sokat nem tosz a dolgon, ha elkülönített helyen van; inkább lélektani előny).

2023. aug. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"A venti fog előbb kigyulladni. :)"


Nem kötekedés céljából, de kérlek fejtsd ki a gondolatmenetet ami az állítás mögött van.

2023. aug. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nos, ezt a szimbólumot kell csak megtanulnod, mit jelent: :)
2023. aug. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!