Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem jó a wifi?

Miért nem jó a wifi?

Figyelt kérdés
Tavaly vettünk telekomos okos wifit (??) vagy hogy hivják,abból azt a hosszúkás álló fajtát.Egy ideje problémák vannak vele.Rájöttem hogy a wps gomb/led cseszkeszik ugyanis ugye nem jó a wifi akkor ki után bekapcsolom és megnyomom a wps gombot ami pár percig villogva világít és akkor jó a wifi de 10 perc után megint elcsesződik és akkor már nem is világít a wps led.Nem értem mi a probléma,kérlek segítsetek.

2023. aug. 12. 15:24
 1/2 lali51 ***** válasza:
Vegyél inkább okos vifit, ez nem az.
2023. aug. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi ez. Ezzel a telekomot zaklasd.


A WPS gomb az arra való, hogy jelszó nélkül csatlakozhassanak az eszközeid. Nem is értem miért él 10 percig. 1 perc alatt szokott lenni ez az időkeret. De ezek ha már egyszer valaha felcsatlakoztak, akkor megjegyzik a jelszót, és itána rendesen kell menniük. Kivéve, ha közben új jelszót generál a hard reset miatt, de ilyet nem szoktak csinálni a wifi routerek.


Nyilván a legjobb lenne, ha te magad állítasz be olyan wifi nevet (SSID) és jelszót, amit meg tudsz jegyezni. Illetve érdemes lehet vendéghálózatot is működtetni, illetve róla egy QR kódot készíteni, hogy a vendégeid könnyen csatlakozhassanak a netre, de ne férjenek hozzá a lan hálózatodhoz

2023. aug. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!