Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Seed szerver - Mit ajánlotok?

Seed szerver - Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

A kolinet sebessége még elég is lenne, azonban arról van szó, hogy tiltják a torrentet, a VPN sebességet pedig lekorlátozták.

Na mindegy. És így arra gondoltam, hogy használnék seed szervert, amire torrentezhetek, na de kérdés, hogy melyiket? Bizonyára nem fontos, hogy a szolgáltató magyar legyen, ftp-zni pedig lehet. Vagy helyette inkább válasszam a Yettel Otthon net pro csomagját? Csak az meg hűséggel éri meg, és nem biztos, hogy a hűségidő lejáratáig nekem szükségem lesz rá.


⚠ A tanulmányaimmal minden rendben van, jelenleg dolgozom, a nyári szünetet a városban töltöm, és nem pedig a falumban, lehetőség nyílt a kollégiumban maradni egy apróbb felár cserében, sokan inkább nyáron is itt maradtak, ez egy egyetemi koli. Ezt csak azért tartottam fontosnak kiemelni, mert ha a kérdést egy olyan ember találná meg, aki azt írná, hogy "Torrentezés helyett inkább tanuljak", akkor a választ találja meg már a leírásban, és ne kelljen külön leírnom. Továbbá a kérdésem nem arra irányul, hogy a koli tűzfalát kicselezzem!



2023. júl. 12. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Cloudtorrentet nézed már? Rengeteg van

[link]

Gyakorlatialg mint egy seed szerver. Akár telefonról is tudod használni.

2023. júl. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mi a különbség a cloud torrent, és a seed szerver között?
2023. júl. 12. 10:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Én csak annyit írnék, hogy ha ezért mobilnetes hűséget kötnél, esetleg a szolgáltató korlátozhatja/tilthatja ott is a forgalmazást a torrent tekintetében, régebben sokat olvastam ilyet ÁSZF-ben. Nagyon érdemes utánanézni, nehogy - a torrent tekintetében - hiába legyen a mobilnet-előfizetés...
2023. júl. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is hallottam erről, ezért is inkább valamilyen szervert bérelnék, mert ők pont erre vannak kihegyezve.
2023. júl. 12. 10:25
 5/7 anonim válasza:

Hali!

Sok ezzel foglalkozo forum van redditen egyebkent. Nem mindegy hogy havi szinten vagy esetleg eves szinten milyen arban gondolkodsz(nyilvan fugg net sebessegtol, tarhelytol, addonoktol)


Nalam a topok:

1. Andy10gb(discord szerver)

2. Dediseedbox(sokaig hasznaltam)

3. Seedbox.fr

4. Seedit4.me(TorrentLeech tracker egyik szponzora)

5. Seedhost.eu


Aztan meg emlitesre melto a Feral Hosting, illetve a rapidseedbox.com. Rengeteg fajta van tobb fele configgal. Érdmes nagyon alaposan korul nezni egyebkent mielott bereszt atfutni gyorsan a weboldalak TOS-ait hogy hogy kezeleik az adatokat, igeny szerint tovabbitjak e a hatosagoknak stb... (ezek amiket osszeszedtem nagyjabol jok egyebkent)


Erdemes egyebkent Francia vagy Holland szervereket nezni mert itt eleg jo dealek vannak.

2023. júl. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

#5 vagyok meg egyebkent


Cloud torrent ahogy az abran is latod nem seedeli vissza a tartalmaidat csak leszedi egy uptodownon alapulo szerverre az adatodat torrent file bol és le tudod tolteni a szerverről saját gépre. Nem áll be seedbe de sztem teged inkabb az erdekelne hogy ha vissza is toltene a tartalmat

2023. júl. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Így van. Sajnos a seedet nem hagyhatom ki, ugyanis a magyar oldalak köteleznek rá. Így az nem számít, hogy ha a feltöltési sebbesség lassú,, a lényeg hogy folyamatos legyen, és menjen szépen a seed idő. A letöltési sebességgel szemben pedig vannak elvárásaim, tekintve hogy az már nem lenne túl jó, ha 1-2 mbps-el totyogna le a többgigás cuccom. Általában 100 mbps sebességgel szoktam letölteni, és itthon feltölteni is, de mondom a feltöltési sebesség annyira nem lényeges, ugyanis az oldalak nagyrésze már nem számolja, hanem csak a seed időt nézi,
2023. júl. 18. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!