Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Pont laisert hól kaphatok?

Pont laisert hól kaphatok?

Figyelt kérdés

Keresem ezt a kütyüt mert gép beállitáshóz tökéletes lenne.Esztergagépről beszélünk,saját kivitel,és a szegnyereg és a tokmányt szeretném központositani.Akár pont vagy kereszt fény,mindegy lenne,ha lyukat akarok furni az anyagba akkor van főleg szerepe.A googlon találtam nem túl alkalmasat számomra de az horor áron kapható. [link] Ez is jó lenne de nincs szükségem a teljes részére.Nekem csak az a rész kell ami a jelet adja.Hát ezt a darabot keresem de ötletem sincs miként keressem.Mint alkatrészként szeretnék hozzá jutni de ha bemegyek egy ákom-bákom üzletbe még furcsán néznének rám és azt kérdeznék :- ezt meg honnan szalajtották talán a holdról?

Minden használható ötletet elfogadok ami nem visz anyagi romlásba.


2023. jún. 11. 12:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
9 Ez most komoly?Ezek szerint az is lehet,hogy ez az egész tervem kútba esik?Ha a fénnyaláb nem esik pontosan a tárgyra akkor nem is tudok hozzá igazodni?Ezek szerint vacakolok és még nagyobb vackot csinálok?.Sikerült elbizonytalanitani ezen a téren.Marad ezek szerint a manuális beállitás és t@ketlenkedés?!
2023. jún. 11. 21:36
 12/14 Szirty ***** válasza:

Az a helyzet hogy ezek filléres vackok, nem kalibrált mechanikai mérő és segédeszközök.

A lézert beledugják aztán úgy áll ahogy sikerül. A macska így is szalad a pont után.


Egyébként meg ha készítesz hozzá egy hüvelyt amibe bele tudod dugni hogy kicsit állítható legyen akkor a pad tokmányába fogva és bekapcsolva ki lehet játszani hogy forgás közben ne kört rajzoljon.

Onnantól a nyaláb párhuzamos lesz a hengerpalást tengelyvonalával.

Szóval egy kicsit mókolni kell, igen.

2023. jún. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Emberünk kezd rájönni,hogy eddig mindent rosszul csinált az életben.....
2023. jún. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
13 Nem hasznos az észre vételed.Abban viszont leállnék vitatkozni kulturált modon,hogy mindent rosszul csináltam az életben.Bevallom,elszúrtam néhány dolgot,de sok projektem sikeresen végződőtt.Persze ez is benne van a pakliban.Már sok elismerést sőpőrtem be a 63 évem alatt.Ne is mond,tudom,nekem már a B oldal forog.Viszont ha poénnak szántad a megjegyzésed akkor : - hahahaaaa
2023. jún. 12. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!