Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megérkezett a Segway/Hoverboar...

Megérkezett a Segway/Hoverboard viszont hátra tolat? Hogyan tudom beállítani hogy ne tolasson hátra? Első hoverboardom.

Figyelt kérdés
2023. máj. 30. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
És mi lenne ha fordítva állnál rá?
2023. máj. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Na jó, ez a kérdés tényleg elég nagy trollkodás 🤣
2023. máj. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Javítottam egyszer ilyet, utána gyakoroltam is rajta, onnan ismerem.

A kérdés valóban érdekes...

2023. máj. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem egykerekűm van, de gyanúm hogy a kétkerekűek előre/hátramenete, gyorsítása és fékezése is ugyanazon az elven alapszik.


Azaz hogy testsúly előbbre helyezésével ("elóredőléssel") és a pedál előre nyomásával előre gyorsítasz, "hátradőléssel" fekezel, vagy elindulusz hátrafele.


Szóval én azt gondolom, próbáld meg hogy nem a sarkadra, hanem inkábn a lábujjakra probálj kicsit több nyomást helyezni (mintha finoman lábbújgeyre akarnál állni)... Akkor kell indulnia előre. Sztem Te most túl a sarkadra állsz... és ezért kezd tolatni.

2023. máj. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Találtam is neked videót.


[link]


4:02-től van amit az előbb írtam


Amúgy a fordítva ráállás nem segítene... mert előre hátra ugyanaz az irányítása. Ha fordítva állsz rajta és továbbra is sarokkal nyomod, ugyanúgy (neked) hátrafelé fog menni. Legalább is pl. egykerkeűnél kb tökmindegy hogy állok rá, merre van az elől. Amerre a testsúly döntés arra megy.

2023. máj. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne a baj, ha előre tolatna, és hátrafelé menne előre.
2023. máj. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!