Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen papír jó a mini nyomtat...

Milyen papír jó a mini nyomtatómna?

Figyelt kérdés
Vettem ilyen mini nyomtatót és kifogyott a papír.Láttam hogy az eredeti oldalon nagyon drága de találtam egy oldalat ahol ilyen automatákba,kasszásgépekbe adnak olyan termo papírt az ugyan az,jó bele az is mert az csak pár szász forint ameddig az eredetin több ezer is.

#nyomtató #portable #Thermopaper #Miniprinter
2023. máj. 16. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A "mini nyomtatód" gyártója típusa?
2023. máj. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nekem innen van: [link]


Amit adtak papír, szerintem nem hőpapír. És érdeklődnék is, hogy akinek hőpapírja van, annak a fényképet jó minőségben nyomtatja? Mert a sima papírra elég pixeles. Képeken kívül mást szépen nyomtat.

2023. jún. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Sziasztok, nézegetem ezt a terméket, szerintetek érdemes megvenni vagy nagyon kis gagyi?
2023. aug. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Attól függ. Ha szöveget nyomtatsz, jó, de nekem a fényképhez nem igazán vált be. Nagyon pixelesl.
2023. aug. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!