Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A hajakat amiket letoltottem...

A hajakat amiket letoltottem a sims 2-ben megjelennek de csak sima husszuhajként! Miért van?

Figyelt kérdés
pedig minden kiegészito megvan
2010. okt. 9. 10:29
 1/4 anonim válasza:
Lehet, hogy nem töltötted le hozzá a mesh-t?
2010. okt. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és azt hogyan kell?
2010. okt. 9. 11:46
 3/4 anonim válasza:

Hát elvileg úgy van, hogy minden ilyen egyedi hajnak van egy alapja, egy "váz". Van, amikor ez a váz az alapjátékban szereplő hajak egyike, ez esetben elég csak a hajat letöltened.

De van, amikor ez a váz is 'különleges', nincs benne az alapjátékban, azt is úgy csinálták. Elvileg ezt hívják meshnek. Ha olyan hajat töltesz le, amihez szükséges mesh (ezt általában valahogyan jelölik a letöltőoldalon), akkor az nem fog rendesen megjelenni a játékban anélkül.

Linkelek egy példát, csak úgy találtam, ne nézd, milyen. :D

[link]

Itt pl. rögtön a kép fölött írja, hogy mesh szükséges hozzá, és ad egy linket, ahonnan letöltheted.

2010. okt. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rendben sikerult! koszi
2010. okt. 9. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!