Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Feltörték a facebook profilt,...

Anyakata kérdése:

Feltörték a facebook profilt, nem lehet belépni és tiltani se engedi. Kicserélték a profilképet. Hova lehet fordulni, ki segithet, hogy törölni lehessen ?

Figyelt kérdés
face, profil

2023. márc. 30. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Kérd meg az ismerőseidet, hogy jelentsék a profilt, illetve nézd át ezt: [link]
2023. márc. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
jelented mint feltört/kamu profil
2023. márc. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

[link]


A jövőben figyelj oda, mert feltőrni profilt csak figyelmetlenségből lehet (gyenge jelszó, bejelentkeztél nyilvános helyen, megadtad a jelszavad csalóknak stb.)

Ja, és érdemes valamilyen authenticatort használni.

2023. márc. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
3: nem jelszavakat keresnek hackerek, az nem kell nekik, aktív cookieval anélkül belépnek.
2023. márc. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Pontosan ugyanez történt ma velem! Semmit nem tudtam tenni, semmit nem tudtam megváltoztatni. Nem tudom törölni se jelenteni a profilt, de meg se lehet találni, üzenetet se lehet arra küldeni és nem létezik a régi profilom. Véletlenül nem neked is a freemailen keresztül ment és valami keleti, vietnámi pasit raktak be kamuképnek? Nálam így volt. Új profilom van, ennyit tudtam tenni, semmi mást.
2023. ápr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Pár haverod esetleg családtgaod megkérek hogy a profilt jelentsék,aszt hiszem akkor törlik is azonnal!
2023. júl. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!