Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elképzelhető hogy az androidho...

Elképzelhető hogy az androidhoz hozzáférnek orosz hekkere? A többi lent

Figyelt kérdés

Az történt velem hogy interneten rákerestem Grabojov számokra ami egy orosz embertől származik ami annyit jelent hogy ez az orosz csávó leírt 3 könyvnyi anyagot hogy mindennek meg van a saját maga számosra. Szerencsének .sikernek. boldogság gazdagság bárminek és ezt a számsort amit te szeretnél elképzeled egy gömbe és az algoritmus szerint mivel az egész világegyetem egy matematika így ha a megfelelő számsort kapod akkor az lesz. És rákerestem a googleba és a telefonom lefagyott és random mondott egy számsort valami 735 38at

Mi lehet ez? Ennek a szervezetnek oroszországban van a központja és elképsztően drága egy tanfolyam de magyarországon is elérhető


2023. jan. 2. 18:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
És mi is a kérdés?
2023. jan. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Elképzelhető hogy az androidhoz hozzáférnek orosz hekkere?
2023. jan. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Elképzelhető hogy hekker támadás érte a telefonom hogy random számokat kezdett el mondogatni?
2023. jan. 2. 18:55
 4/17 A kérdező kommentje:
Amint rákerestem és rákatintottam a 3. Oldalra közben hallgattam a zenét megált minden és egy számsort mondot be a telefonon egy robot női hang. Mi lehet ez
2023. jan. 2. 18:57
 5/17 anonim ***** válasza:
59%
Igen, elképzelhető.
2023. jan. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%
Elképzelhető persze! Én azonnal kikapcsolnám a telefont és kivenném a SIM kártyát is!
2023. jan. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
Keress gyorsan egy számsort hekkerek ellen!
2023. jan. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem hiszek benne 7es nem azért írtam le hogy értsétek hogy mi történt.Ez nyílván egy fikció
2023. jan. 2. 19:23
 9/17 A kérdező kommentje:
Azért írtam le hogy értsétek. A 8as válaszom elírtam
2023. jan. 2. 19:25
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Kerestél volna rá a Pitagorász-tételre, akkor legfeljebb görög hekkerek férkőznek az androidba.
2023. jan. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!