Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Amerikából vám az e cigire?

Levi0812 kérdése:

Amerikából vám az e cigire?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék rendelni amerikából elektromos cigarettát és hozzá akkumulátorokat (2db). Ez éppen hogy csak meghaladja a 100 amerikai dollárt pontosan 100.99$.

Ennek hogy van a vámolása? Vámköteles? Mennyi utánna a vám díja?

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!



2022. dec. 28. 20:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mindenre ráveri a posta a maga kis sarcát! Ha nem is értékelik fel, és megúszod a vámot és ÁFA-t, akkor is egy 500-assal minimum lehúznak, de lehet már az is drágult az év eleje óta.
2022. dec. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ja meg postaköltséget is hozzászámolják sarc számításánál, így meg azért jobban átléped a 100 dollárt
2022. dec. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Értem nekem annyi a lényeg, hogy meg éri-e megrendelni? Vagy rávernek 10.000ft+-t?
2022. dec. 28. 20:54
 4/14 anonim ***** válasza:

Minek akarsz az USA-ból rendelni, mikor van millió európai és magyar bolt is, ahonnan szinte az összes mod-ot vagy kit-et meglehet venni?

5 éve e-cigizek, több százezret elköltöttem már mod-okra, mindent meglehet venni szlovák, horvát, cseh, vagy akár magyar boltokból is. Vámmentesen.

2022. dec. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Minimum fizetendő 100D+szállítás.

Ezekre jön 27% jó kis hazai ÁFA, csomagkezelési költség, talán VÁM is valamennyi, de ez már nem oly sok..

2022. dec. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkukat meg ha 18650-es vagy 21700-as, akkor azt a hardveraprón megtudod venni harmad áron. Van egy srác aki nagyon jó minőségű lítium akkukat árul, van nála kimondotta e-cigibe való (ami tudja a kezdeti nagy, akár 30-35A-os áramleadást)
2022. dec. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#4 azért mert ott találtam olyan kit-et amit szeretnék nem horror áron, egyébként ami nem itthonról vásárolt az minden vámköteles nem?
2022. dec. 28. 21:28
 8/14 A kérdező kommentje:
Dd ha valaki tud magyar oldalt ahonnan lehet kapni Geek Vape Aegis X 200W Zeus Starter Kit-et akkor szívesen várom!😁
2022. dec. 28. 21:38
 9/14 anonim ***** válasza:

EU-n belül nincsen vám. Sok kínai is európai raktárból szállít, hogy kikerülje a vámkezelést. Magyarán megrendeled Aliról, és egy európai raktárból fogják szállítani. Legtöbb esteben legalábbis.


Amúgy az, amit venni szeretnél az egyik legszarabb mod (volt anno) a piacon. Az érintője elég gagyi, sokszor nem reagál. Jó tudom menő készülék, viszont vannak ennél sokkal jobbak is. Főleg chip szettben, és akku kezelésben. Illetve ugye ezek porlasztós kazánok, szóval egyből úgy kell indítani, hogy igény szerinti tartalék porlasztókat venni hozzá. (ezt csak azért mondom, ha nem lennél képben ezzel)

Innen egyébként évek óta alapfolyadékot és cuccokat is, megbízható bolt (ingyen szállítanak 2 nap alatt 20 ezer felett): [link]

Itt meg kazán nélkül: [link]

2022. dec. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja és a liquidhall egy horvát oldal, de leginkább a magyar piacot szolgálja ki javarészt, mert lehet náluk nikotinos alaplevest is venni.
2022. dec. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!