Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Honnan tudjuk, hogy az akksin...

Csaba2022 kérdése:

Honnan tudjuk, hogy az akksin balos vagy jobbos a pozitív sarú? (Honnan kell nézni a lámpától, vagy kormánytól? :)

Figyelt kérdés

2022. dec. 28. 10:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

A múltidő jele az egy vagy két t, tehát elvileg "aknatt" lenne, de ez itt kicsit komplikáltabb lesz, mert az "akna" már feltételes módban van.

Nem vagyok jó magyarból, de a feltételes mód múlt ideje valahogy úgy hangzana ebben az esetben, hogy "aknatt volna"

2022. dec. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
48%
3. vagyokk. Nem gondoltam volna, hogy ennyire humortalan emberekk vannak itt. Ha legközelebb nem lesz elég savanyú a kkáposzta, akkkkor majd felolvasokk nekki néhány gyakkoris kkommentet.
2022. dec. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
51%

Hármas, ha elgépelsz valamit, az nem gáz. Emberek vagyunk (gondolom te is), hibázunk.

Az viszont retenetesen ciki, ha ezt valaki megpróbálja humornak beállítani...

2022. dec. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
És nem, én nem viccből írtam egy t-vel a rettenetest.
2022. dec. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
48%

A kk-t elgépeltem. De nem abban volt a humor, hanem hogy aknára kell állni a kocsival. Már bánom, hogy nem csápos emelőt írtam...

Mondjuk az is übergáz, hogy az akksi (vagy aksi????) tetejébe bele van nyomva a + és a - és a kérdező nem találja meg. Mindegy. ma már nem írok ide, mert látom csak az idióták vannak fent ma is. (rajtam kívül)

2022. dec. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

#13

Melyik válaszra gondolsz?

2022. dec. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

#15-re:

Azért még én is itt vagyok...


#12

Melyik válasz próbálja humornak beállítani?


#11

Már-ki? (ha nem, akkor hagyd figyelmen kívül!)

2022. dec. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

jav.: a #17-ben #12 helyett értelemszerűen #13 a helyes.

(kezdek belebonyolódni...)

2022. dec. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

#3 - #15

"Mondjuk az is übergáz, hogy az akksi (vagy aksi????) tetejébe bele van nyomva a + és a - és a kérdező nem találja meg."

A kérdező szerintem nem nem találja meg a jelzést, hanem nem tudja, hogy hogyan, milyen irányból kell nézni, vagy hogyan kell értelmezni a "jobbos" / "balos" kifejezést.

2022. dec. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

#19

Ez így is van. Meg is kapta rá a választ (#1 és #2)

Így azóta csak a "humorosabbak" vs. "komolykodók" szócsata megy...

2022. dec. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!