Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol lehet venni olyan digitáli...

Hol lehet venni olyan digitális, minél nagyobb kijelzős órát, ami az aktuális napot is kiírja magyarul (nagyszülőnek)?

Figyelt kérdés
Keresgetek neten, de sajnos az összes óra csak angolul írja ki a napot...

2022. okt. 21. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Nemigen fogsz találni, nemrég én is keresgéltem, nekem se sikerült.
2022. okt. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mármint a hét napját magyarul? Olyat nem fogsz találni.
2022. okt. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen.
2022. okt. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs. Még a Conrad 10 nyelvű óriás faliórája is csak német, angol, francia, olasz, spanyol, dán, svéd, holland, cseh, és lengyel nyelven tudja kiírni.

Úgy látszik Szlovákia, Románia, Magyarország mint piac, már nem számottevő nekik.


[link]

2022. okt. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Tablet. Androidon meg van millió óra app.
2022. okt. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Aha. És a tablet kijelzője bírni fogja a 7/24 folyamatos működést. Jól fog látszani a ráeső napfényben is, egyszerű a falra felszerelni, és olyan esztétikus a folyamatos töltést biztosító USB-kábel.

Ha net nélküli nagyszülőkről van szó, és egy óra kedvéért egy SIM-kártyát nem szeretnének fizetni, rendszeres óra-szinkronizálás nélkül a pontossága is elég rossz lesz.

2022. okt. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%

RE:#6

Nekem 5 éve bírja, másnak is bírhatja. Igaz, már nem olyan mint új korában.

Nem kötelező falra szerelni, az enyém pl. egy szekrényen van.

Netről pedig szó sem volt, SIM-ről sem, ezt csak te vízionáltad az óra szinkronizálással együtt. Egy évben 2x állítom maximum, akkor is 2-3 perc eltérést produkál.

Áramszünet esetén bekapcsol magától, ha előtte be volt és be van dugva a töltő, nem tudom hogy mindegyik ilyen-e a mostaniak közül, de ezzel nincs gond. Valami LAZER márkájú vacak az enyém, és a jófogáson vagy 5 ezerért vettem, mert az a baja hogy nincs hangja, meg a kamerája sem működik. Azóta anyukámnak is megcsináltam a régi iPad-jával, neki is nagyon tetszik.

Szóval nem ördögtől való ötlet, majd a kérdező eldönti hogy akar-e ilyet.

2022. okt. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát őszintén valami faék egyszerűségű dolog kéne. Oké, hogy nekem egyszerűnek tűnik egy tablet, ami csak le van valahová rakva és mutatja az időt, de egy majdnem 90 évesnek meg tiszta űrkorszak, akkor is, ha hozzá se kell nyúlnia sajnos.
2022. okt. 21. 16:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!