Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyire valós ennek a hatékon...

Mennyire valós ennek a hatékonysága? Állítják, hogy befűti a szobát secperc, de 400 W-os ... Vajon akkor ebből mi igaz?

Figyelt kérdés

én arra tippelnék, h egy jó nagy semmi, de esetleg kipróbálta valaki?

(nekem a 2000 W-os hősugárzó se igazán elég még csak rásegítésre se)


[link]



2022. szept. 29. 07:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
33%
Hát, ki miben lakik. A mesebeli jégkastélyban ugye, amelyiknél még a mesét hallgató is elkezd dideregni... Én 55 m2-es lakást fűtök plusz 10 C fokig 400 W kapcsolgatott teljesítménnyel. Ha 10 fok alá megy a hőmérséklet, akkor mellékapcsolok még egy ilyen blokkot. Nulla alatt meg egy harmadikat. Alattunk garázs, mellettünk két oldalt spórolós szomszédok, felettünk lakás, konyhafront északi, szobák déli.
2022. szept. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kedvencem:

"Energiahatékony Technológiát Alkalmaz

Termosztáttal és “kikapcsoló” időzítővel van felszerelve"

Hát, menten lehidalok, van benne termosztát és időzítő, micsoda high-tech cucc!


Tessék, itt 2 db-ot is kapsz ebből a fosból ugyanazért a pénzért:

[link]

2022. szept. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

„Hogyan képes a szobát befűteni 3-5 perc alatt”

Sehogy! Az én szobám kb. 15 m² és 2,2 m magas. Egy ősrégi Transzvill gyártmányú ventilátoros hősugárzó 1000 W teljesítménnyel a szoba hőmérsékletét kb. egy óra alatt 20°C-ról 21°C-ra növeli meg. Ezek után egyáltalán nem hihető, hogy egy 400 W-os hősugárzó a nagyjából kétszer akkora alapterületű szobát 3-5 perc alatt felfűti. Látom kérdező te sem hiszed el, és igazad van, ezt ne vedd meg.

2022. szept. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 NTBS ***** válasza:
56%
Nem sok minden igaz, abból, amit leírtak.
2022. szept. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!