Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan lehet visszacsinálni a...

Hogyan lehet visszacsinálni a facebookon egy letiltást?

Figyelt kérdés
Az egyik facebook barátomat próbaként letiltottam és nem tudom vissszacsinálni és már a keresőbe sem találom segítsetek!!!!
2010. szept. 24. 03:20
 1/2 anonim válasza:

Szerintem nem tudod visszacsinalni, ujra fel kell venned. A keresoben valoszinuleg azert nem talalod, mert le van tiltva, hogy keresni lehessen "idegenek"nek.

Szerintem az lehet megoldas, hogy keresel egy kozos ismerost, akinek a listajaban benne van, ott behivod az oldalat es bejelolod ujra. Utana pedig irsz neki egy uzenetet, hogy bocs, veletlenul toroltelek, es most ujra fel szeretnelek venni. Nem tudok mas megoldasrol.

Es mit jelent az, hogy "probakeppen toroltem"???? Hogy lehet egy baratsagot probakeppen torolni...? Khmmm, khmmm.

2010. szept. 24. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
adatvédelmi beállítások -> tiltólistások
2011. ápr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!