Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mire érdemes használni egy...

Mire érdemes használni egy okosaljzatot (Smart WiFi Socket)?

Figyelt kérdés

Nem tudom jól értem-e a leírását. Arra tudom használni, hogy távolról kikapcsoljam a benne folyó áramot, és a rádugott eszközöket is így kapcsolhatom ki?


Írja, hogy kell hozzá net és wifi. Ez azt jelenti, hogy neten keresztül, akár elutazva is ki tudom kapcsolni az otthoni cuccomat, ami rajta van, például tv, lámpa?


Vagy vakon vagyok?


Ehhez hasonló, de nem Xiaomi:


[link]



#konnektor #aljzat #okosaljzat
2022. aug. 16. 09:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, jól érted. Távolról, interneten keresztül is tudod ki-be kapcsolgatni.

Mondjuk én sem tudom mi az értelme egy ilyennek.... Ha nem vagyok otthon lekapcsolom a netet hogy ne fogyassza a drága lakossági-piaci áramot, úgyhogy innentől már nem is tudom használni. De ha tudnám is, nem tudom, hogy mi az amit kapcsolnék vele? Ha van hozzá egy app amivel lehet mindenfélét programozni hogy mikor kapcsoljon, és esetleg mér fogyasztást is, stb. akkor talán lenne értelme.

2022. aug. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Van app ezekhez, lehet időzíteni és előre scheduleba rendezni.
2022. aug. 16. 12:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!