Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lehetne a megoldás? -...

Mi lehetne a megoldás? - elektronika -

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy garázsom, amiből sokszor szoktam kijárni kocsival. A garázs melett, van egy beton járda, amiről a garázsra nem lehet rálátni a ház sarka miatt. Ezért kitaláltam, hogy teszek egy lámpát oda, ami akkor vílágít, ha kiállok a kocsival, és ezzel sokkal biztonságosabb a járdán való közlekedés. Viszont én ezt szeretném önmüködőre megcsinálni, ezért azt gondoltam, hogy érzékelőt kéne valahova felszerelnem ami érzékeli a kihaladó járművet. Viszont nem tudom, hogy milyen érzékelőt tegyek oda, ami érzékeli csak az elhaladó autót?!.

Kérlek adjatok tippet, hogy milyen érzékelős "cuccot" lehetne oda felszerelni.

Válaszotokat előre is köszi!



2022. aug. 15. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan infra kapu kell mint ami a kapuknál szokott lenni. Amig a két érzékelő között van a kocsi addig világít a lámpa. Vagy lehet egy időrelét is mellé tenni, hogy kicsit tovább világítson.
2022. aug. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mozgásérzékelős lámpa is jó, az felgyullad, amint megmozdul a kocsi, az érzékelőn meg lehet időtartamot állítani, hogy meddig világítson.
2022. aug. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!