Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Panasonic eneloop töltőjébe...

Panasonic eneloop töltőjébe lehet más, pl. duracell AA elemeket tenni és tölteni?

Figyelt kérdés
2022. jún. 16. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Semmi akadálya.
2022. jún. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szirty ***** válasza:

Duracell elemet ne tegyél bele!!

Elemet tölteni tilos! Akkut lehet tölteni.


Nem az számít igazán hogy a töltő Panasonic az akku meg Duracell.

Az viszont számít, hogy a töltő milyen fajta akku töltésére való, mert csak olyan fajta akkut szabad vele tölteni. (NiMh, NiCd, Li-Ion, stb)

2022. jún. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az elemeket tölteni tilos című javaslatok hatására, kipróbáltam, hogy mi van akkor, ha elemet teszek az eneloop töltőbe. Nagyjából semmi. Nem forrósodik, nem robban fel, semmi extrém dolgot nem csinál, és nem is tölti fel. Tehát ha nem tölthetője van, azt értelemszerűen fölösleges beletenni, de az átlag kérdezőnél az elem, meg az elemtöltő, meg a tölthető elem fogalmilag nem különül el. Noha tudja hogy az elem úgymond egyszerhasználatos, az akku pedig többször is tölthető, mégis megszokásból ugyanazt a kifejezést használják rá.
2022. jún. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szirty ***** válasza:

"mi van akkor, ha elemet teszek az eneloop töltőbe. Nagyjából semmi"


Van az úgy hogy ha áthajtok a piros jelzésen nem történik semmi.

Valóban megeshet, de ettől ettől én még nem javasolnám senkinek.


"átlag kérdezőnél az elem, meg az elemtöltő, meg a tölthető elem fogalmilag nem különül el"


Ezt ismerem én is. Ezért próbálok valamiféle reakciót kicsikarni belőle.

2022. jún. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"kipróbáltam, hogy mi van akkor, ha elemet teszek az eneloop töltőbe. Nagyjából semmi. Nem forrósodik, nem robban fel, semmi extrém dolgot nem csinál"

Hagy benne órákon át! Majd meglátod mi lesz...

Pár percre betéve persze hogy nem lesz semmi baja.

2022. jún. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#3 menj át a piros fénysorompón. Át fogsz érni épségben a túloldalra. Talán kétszer is, sőt akár ötször is. Aztán egyszer csak elcsap a vonat. Hasonló játék ez is, lehet egy darabig nem lesz semmi, aztán egyszer csak felrobban az elem és megszívod.
2022. jún. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!