Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Fejhallgató Asmr videó hallgat...

Master22 kérdése:

Fejhallgató Asmr videó hallgatásra 15ezerig melyik márka a legjobb?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 19. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Mintha olvastam volna a prohardveren is ezt a kérdést, ott nem nagyon szeretek mert nálam nagyobb "szakik" biztosan felülbírálják....

Ha nincs forrásod akkor mehet egy Oneodio Pro50, de az elég mélytúlsúlyos és nem is túl tartós darab.(forgó alkatrészek pár hónap alatt megadják magukat)

Esetleg valamelyik Superlux, viszont azoknál megtörik a kábelnél amire rámegy az anya jack kábel. HD681 Evo teljesen jó, ha sikerül úgy rögzítened a kábelt hogy ne legyen nagyon mozgástere és akkor nem törik meg. Adnak hozzá plüss párnát is.


Ha van forrásod, valami E10K szerűség akkor mehet bátran egy SHP600 vagy HP8500 attól függően hogy zárt vagy nyitott kell. Egy kis EQ-t ezek elbírnak, előbbi egy kis levágást a 7Kh-s és 11Kh-s tartományban, utóbbi úgy lesz igazán jó ha kap egy kis mélytöbbletet, mondjuk én adagoltam egy kis középet is, úgy egész dögös hangja lett.

Olyan sok lehetőséged ennyiért nincs sajna.

Esetleg még Lewitz HP710, elég könnyen hajtható, elvileg semleges hangzással rendelkezik de ezt nem próbáltam.(felsorolt mindegyikét igen, szóval ha kell tudok írni még róluk)

2022. ápr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Morzsi007 ***** válasza:
75%
Nyitottat javasolnék. Közép, magas tartomány rendben legyen.
2022. ápr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Huawei P20 pro telefonom van azzal használnám.
2022. ápr. 19. 14:12
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

Akkor mehet egy ilyen szerintem.

2022. ápr. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

Csak egy jó tanács hogy itt nem szabad hogy meghajoljon, mert elég hamar javításra fog szorulni.

Szigetelő szalag segíthet rajta, vagy szinte bármi aki kellően erősen meg tudja tartani.

Hozzátenném, ennyiért mindegyik kompromisszumos, de itt legalább nincs mozgó műanyag alkatrészt a fejhallgatóban ami nem javítható.

2022. ápr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A fejhallgatóból ahogy ki jön ott törik meg?

Zsugorcső lehet hogy segitene rajta szerintem.

2022. ápr. 19. 14:21
 7/8 A kérdező kommentje:
Nyitott vagy zárt fejhallgató közül melyik jobb Asmr-re?
2022. ápr. 19. 14:27
 8/8 anonim ***** válasza:

Amit küldtem félig-nyitott, célnak megfelelő.

Kényelmes és nagyon jó hangzással rendelkezik.

Zsugorcső teljesen jó szerinem is, és jól látod hogy ott kicsit sérülékeny cserébe máshol eléggé egyben van.

2022. ápr. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!