Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Létezik 6 voltos Usb töltő?

Létezik 6 voltos Usb töltő?

Figyelt kérdés

Adott egy elektromos eszköz, amit lehet üzemeltetni usb kábelről. Sima telefontöltő (1A-es) nem viszi.

Azt írja a használati útmutató, hogy 6 voltos kell hozzá. Ilyen létezik?

Én így gondoltam, hogy az usb szabvány 5 voltos.


2022. márc. 22. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne a 15-20 évvel ezelőtti Nokia töltőt használd,

hanem egy újabbat, ami minimum 2A-es!

2022. márc. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen elektromos eszköz is ez pontosan?

Fotó, típus, link, tanúk, valami, bármi?

2022. márc. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

6V-os USN nincs. Az nem USB.

Milyen cucc ez?

2022. márc. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Egy Lidl-ös sarokreszelö.

Lehet használni 4db ceruza elemmel, vagy ezek nélkül usb kábellel, töltő viszont nincs hozzá. Mást nem ír a használati útmutatója, semmilyen technikai adat. Itthon csak 1 amperes töltők vannak, azokkal nem megy, csak megmoccan. Ügyfélszolgálat azt írta, hogy 6 voltos töltövel kell használni. Ezt nem értettem én se, de ezek szerint nem én vagyok az elmeroggyant, hanem olyan nem létezik.

2022. márc. 22. 22:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor azt használhatod USB-ről 5V-ról. A ceruzaelemek feszültsége is letörik kicsit terhelés hatására, úgyhogy új elemekkel sincs meg a 6V.

Próbáld meg egy 2A-es töltővel.


Az ügyfélszolgálaton meg ugyanolyan emberek ülnek mint te vagy én és ugyanazt a weboldalt nézik amit te vagy én. Értsd: nem szakértők, semmivel sem tudnak többet. Sőt kevesebbet, mert a terméket sem látták sosem élőben. Kétszer hívtam fel az edigitál ügyfélszolgálatát... először és utoljára. Beolvasták ami a honlapon kint volt, hibásan. :D

2022. márc. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elemezzük egy kicsit a dolgot.

"Létezik 6 voltos Usb töltő?"

-Nem.

[link]

"Adott egy elektromos eszköz, amit lehet üzemeltetni usb kábelről."

-Na itt a bukta. Ki mondta neked hogy lehet? Hol van leírva?

2022. márc. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 Amint írtam a #4 hozzászólásban "Mást nem ír a használati útmutatója", ergo azt írja, hogy lehet!
2022. márc. 24. 13:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!