Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen okos órát ajánlanátok?

Milyen okos órát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Tetszik az Apple Watch, de túl drágának tartom, nem használnám ki a funkcióit. Igazából csak azért szeretnék venni egy okos órát, hogy az edzésem eredményét lássam rajta, mennyi kalóriát égettem el stb, másra nem is nagyon használnám, ezért is érdekelne inkább valami olcsóbb kategória.
2022. márc. 8. 12:45
 1/4 anonim válasza:
Egy elektronikus boltban, ha elmondod milyet/mit szeretnél, szerintem biztos segítenek.
2022. márc. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én Huawei Watch GT párti vagyok, tetszik, hogy ritkán kell tölteni, de nagyban számít, hogy milyen telefonod van, mert Iphone-nál nem tudsz minden funkciót használni.
2022. márc. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Iphoneom van, de másra tényleg nem használnám csak az edzős dolgokra, lépés számláló meg ilyenek legyenek benne és már boldog vagyok😅
2022. márc. 8. 19:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez benne van még talán az okoskarkötőkben is, csak az a bibi, hogy pl a Huawei GT esetén is megemlítik a tesztekben, hogy nem minden funkció elérhető Iphone-on, de, hogy mi azt nem mondják. Az órán meg nem minden jelenik meg, és a hozzá való app meg olyan szempontból hasznos, hogy nem csak a kalóriát, hanem nekem bicajozás után mutatja merre jártam, milyen sebességgel stb.
2022. márc. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!