Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy tudom a Bluetoothis...

Hogy tudom a Bluetoothis fejhallgatómat rácsatlakoztatni a gépemre?

Figyelt kérdés

2022. jan. 4. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem írtad milyen gép, milyen op rendszer.

Általában ez a metódus:

be kell kapcsolni a bluetooth adaptert a laptopon, vagy az asztali gépbe egy bluetooth sticket + drivert.

Utána linuxon és windowson is a tálcán megjelenik a bluetooth jel, ahol valami hasonló opció van mint pl "Bluetooth eszköz keresése, csatlakoztatása" esetleg angolul valami hasonló ha angol az oprendszered.


Fontos, hogy a keresés előtt a füles olyan állapotban legyen, hogy fogadja a csatlakozásokat.

Nekem pl olyan fülesem van amin hosszú ideig kell nyomni a bekapcsoló gombot és ekkor egy piros-kék led váltakozva villogva jelzi, hogy lehet párosítani az eszközt.


Ezután a számítógépen elindítod keresést és remélhetőleg fel is hozza egy listában a fülesedet.

Ilyenkor ki tudod választani és megjelenik egy "csatlakozás" gomb, vagy valami hasonló. Ha kódot kér, akkor általában a gyári állapot kódját kéri nekem ez 0000. Van olyan eszköz ahol 1234, vagy 1111 ( én még ilyenekkel találkoztam.

2022. jan. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké köszi és hol tudom bekapcsolni a Bluetootht?
2022. jan. 5. 22:17
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja és windows 10
2022. jan. 5. 22:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Elkezded beírni a keresőbe, hogy bluetooth, talál egy "bluetooth- és más eszközök beállításai" nevű rendszerbeállító ablakot.

Ott látni fogsz egy Bluetooth feliratot, egy csuszkával, ha be van kapcsolva akkor kék és mellete vagy felirat, hogy "Be", ha nem kék akkor klikkelj a csúszkára.

2022. jan. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!