Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ez milyen okból lehet?

Ez milyen okból lehet?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogyha játszok, és például esik az eső a játékban, akkor kiráz a hideg, és ugyan azt a békés, nyugalmas érzetet ézrem, mint amikor valójában esik?(Szeretem az esőt, ezért a játékot is jobban élvezem emiatt.) Vagy ha leáll az eső és elkezd sütni a nap, akkor ugyan úgy elmúlik az, hogy kiráz a hideg. Annyira nem érzem, hogy belélném magam, és azt sem mondanám, hogy nem tudom megkülönböztetni a játékot a valóságtól.. Ez amolyan ASMR-os cucc volna, vagy teljesen más? Nektek is van hasonló "tulajdonságotok"? Előre is köszönöm a válaszokat:D

2021. dec. 20. 14:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Az agyad beleéli magát a játékba, tovább gondolja amit látsz és olyan érzés tőr rád. Ez teljesen normális tud lenni, ha belefeledkezik az ember a játékban, pont h nem kell koncentrálni rá.

Nekem a hóeséses játékoknál szokott ilyen lenni, h elkezdek fázni :)

2021. dec. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!