Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ewent pl3313 billentyűzet...

Ewent pl3313 billentyűzet világítás módosítása házilag lehetséges?

Figyelt kérdés
Olcsó világítós billentyűzet, 3 beépített színváltással ami 3 részre osztja a világítást. nem találtam neten hozzá "repair" videót, még nem szedtem szét, az lenne a kérdésem, hogy ha ugyan arra az rgb vezérlőre kötném mind 3 világítást benne, akkor bírhatja az egy színű háttérvilágítást?

2021. dec. 8. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ugyanaz vezérli most is, csak a 3 zónában össze vannak cserélve a szinek, azaz a ledek lábai. Legalábbis én így csinálnám.

Azt nem tudom hogy vezették el a sávokat a panelon, így nem is tudok benne tanácsot adni hogy lehet visszacserélgetni őket. De talán szétszedés után magad is megtalálod a megoldást.

2021. dec. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak a bekötés más és a vezérlés ugyanaz. Szét kell szedni megnézni milyen led van benne, lehet-e mókolgatni,lábakat felcserélni.
2021. dec. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!