Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen digitális szobahőmérőt...

Milyen digitális szobahőmérőt érdemes venni?

Figyelt kérdés
Vettem egyet, de rakás kaksi, teljesen pontatlan, másik két digitális ugyanazt mutatja, de ez két fokkal többet. Melyik márkát érdemes megvenni, elfogadható áron?
2021. nov. 16. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Nekem a Sencor márka bevált, elég pontosak a hőmérői. Időjárás állomásunk is Sencor szélsebesség és iránymérő, csapadékmérő, és külső hőmérő. Digitális adatrögzítéssel és átlagolással, gépre csatlakoztatható, sok éve megvan és kiválóan működik.

De nyugodtan nézhetsz ennél drágábbakaat is.

2021. nov. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Én ingyen vettem az auchanban. A zsugor szóda elrejtette véletlenül. Valami grund(ing) vagy mivan ráírva. Most nincs kedvem megnézni. Amugy 3000 lett volna. Haha :)
2021. nov. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ka konstans az eltérése akkor be kell kalibrálni és jót fog mutatni.
2021. nov. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is Sencor állomás van. Kb. 2°C-ot téved.
2021. nov. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Talált, süllyed Sencor ez is, és két fokot téved ez is. Kalibrálni nem tudom, hogyan kellene, ez egy eléggé eccerű(!) eszköz.
2021. nov. 16. 20:46
 6/7 anonim ***** válasza:
szét kell szedni és van rajta valami poti, vagy ellenellást kell cserélni.
2021. nov. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Amúgy komolyan mondom, van egy olcsó kerékpár komputerem, ami alól ellopták a biciklit, illetve van az IKEA-s hulladék hőmérő, mindkettő pontosabban mér, csak a komputer kicsi és meg kell nyomni a gombot, nincs állandó kijelzése, az IKEA meg csak két karakteres.
2021. nov. 16. 20:54

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!