Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen led szalagot lenne...

Milyen led szalagot lenne érdemes vásárolni de nem túl drágán?

Figyelt kérdés

Az íróasztalomra szeretnék a monitor mögé egy kisebb ledszalagot nem csicsázni akarok tehát nem akarnám az egész asztalt feldíszíteni csak kéne valami fényforrás a monitor mögé mert azt mondják tök sötétben érdemes valami fényforrás a monitor mögé ,hogy ne legyen olyan rossz a szemnek.Mondjuk azért színváltozatós rgb jó lenne esetleg mikor milyen kedvem van.A monitorom nem konkrétan az asztalon van hanem az asztalon még van egy monitortartó magaslat és azon van viszont az egyenes hátulja 50cm hosszúságó úgy tudom általában min 100cm hosszú ledek vannak az körbe érné majdnem a monitortartót tehát oldalra is esnének ledek nem tudom az nem e bántaná a szemem,vagy lehet valami vágható led kéne,hogy mondjuk 50cm-re ki tudjam szabni.Néztem 5 méter hosszú led szalagokat olyan max 3500Ft-ig szánnék a dologra de most tapétázzam ki a szobámat is leddel?Én csak a monitor mögé szeretnék.

Ezt nézegettem pl de az írja merev kivitel fel van ugyan takarva de tényleg mintha búrkolat lenne rajta gondolom ez nem is vágható na ez két oldaláig kijönne a monitortartómnak.

[link]



2021. nov. 7. 00:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Van külön tv hátuljára való led szalag, vegyél olyat, ha mást nem találsz. Egyébként a led szalag elvagágható
2021. nov. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amit linkeltem az pont tv hátuljára való csak nem tudom mennyire lehet jó
2021. nov. 7. 01:48
 3/3 anonim ***** válasza:

IKEA

DIODER 4x25 cm

[link]

2021. nov. 7. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!