Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy 1500-s elf bar tényleg...

Egy 1500-s elf bar tényleg megfelel 7-8 doboz cigarettànak?

Figyelt kérdés
elkezdtem ezen gondolkozni,hogy vajon tényleg megfelel ennyinek vagy csak elakarják az emberekkel hitetni hogy viszonylag “olcsó” áron megvesznek egy 7-8 doboznak megfelelő adagot és közben meg lehet nem is annyi van benne. Nem mellesleg hogy általában mindenkinél 3-4 nap alatt elmegy és azért gondoljunk bele 7-8 doboz cigit elszívni 3 nap alatt durva lenne..vagy azért szívják el lehet ilyen gyorsan mert finom?ti mit gondoltok?

2021. nov. 5. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam egy 1500-as 3 napig bírta, igaz többen is használtuk buliban. A 600-as pedig nagyjából 4-5 napig tartott ki nekem, azt egyedül fogyasztottam. Személy szerint nekem jobban megéri a hagyományos cigaretta, mert egy doboz az 2 hétig minimum eltart nálam.
2021. nov. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Szerintem sajnos nincs benne annyi mint amennyi rá van írva, de nekem sikerült vele leszokni a cigiről, mert annyira finom volt, örültem hogy nem vagyok büdös cigi szagú többé stb… szerintem ilyen célra megéri. Azóta mondjuk se ezt, se a normális cigit nem szívom.
2021. nov. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Magdii válasza:
100%
szia 15slukk egy ciginek felel meg egy dobozban 20 van ami 15x20=300 ami 300x5=1500 szóval 5 dobozal felel meg még így is párszáz forintal olcsóbb meg szerintem az elfbar azért is jó mivel nem büdős és nem anyira szenyezi a tűdőt mint a rendes cigit
2022. ápr. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!