Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 1000 mbit otthoni internetem...

Zolt@ kérdése:

1000 mbit otthoni internetem van, vajon működne-e a laptop, tablet, számítógépem 500 mbittel is ha dijcsomagot váltok a Magenta 1 ben?

Figyelt kérdés

2021. okt. 2. 19:09
A kérdező szavazást indított:
SZÁMÍTÓGÉP
internet
Magenta
6 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne működne?
2021. okt. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

És itt mire is kéne szavazni?

Bőven működik 500-al is.Régen az 56Kb-os net volt a gyors, és simán tudtak élni az emberek.

De online filmezni, játszani is elég még 100Mb is.

Nekem 100Mb-es van ( mondjuk ezt hozza is), és nincs olyan alkalmazás ahol érezném hogy több sebesség jobb lenne. Nézek online filmet, 1- 2 GB-os anyagok szinte gyorsabban lejönnek mint ha 2.0 pendrivre másolom, WoT akadás nélkül, legjobb felbontásban megy.

2021. okt. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Vortrex ***** válasza:
100%
Sőt, eddig is feleslegesen fizettél elő az 1000mbit-re, ugyanis a wifi átviteli sebessége sem tudja ezt a sebességet tartani, és az eszközök sem bírnak ekkora sebességgel adatot rögzíteni. Ennek az előfizetésnek akkor lenne értelme, ha 3 lan-ra kötött számítógép töltene le szimultán 0-24ben.
2021. okt. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2021. okt. 4. 14:44
 5/5 anonim ***** válasza:

500 megás internet is bőven az a kategória amit átlag felhasználó nem tud kihasználni.Nekem 80 megás van és a letöltések is elég gyorsan mennek,ennél nagyobb tényleg csak akkor éri meg ha sokszor töltesz le nagy fájlokat(10-20-30 Gb),többen használják intenzíven.

Vagy ha jó áron van

2021. okt. 6. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!