Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A gépen elindítok egy játékot,...

A gépen elindítok egy játékot, 1-2 mp-t tölt, és utána abbahagyja, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Kikapcsoltam a tűzfalat, és akkor is ezt csinálja. Olyan játékoknál is, amit rendesen megvettem és letöltöttem, nem csak az ncore-os csodáknál. Subnauticánál például megnyitja a tálcán a játék ikonját, a kurzort is behozza, aztán bezárja. Pár hónapja lett benne cserélve minden is szóval nagyon remélem hogy nem az a nyűgje, hogy valamit cserélni kéne... Előre is köszi

2021. szept. 18. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Most crashel vagy abba hagyja a töltést? Feladatkezelőbe is bezárul vagy csak nem nyílik meg? Minden játék ezt csinálja? Próbáltad újra telepíteni őket?


Egyébként annyi féle hiba okozhatja. Találgathatnék naphosszakig biztos valami egyszerű hiba a hunyó.

2021. szept. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem dob semmi hibaüzenetet? Nem fagy le a gép?

Mikor cserélve lett benne minden, akkor az alaplap is? Mert ha igen, akkor az után erősen ajánlott egy Op. rendszer újratelepítés.

2021. szept. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
Újra kell telepíteni a Windowst.
2021. szept. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Semmilyen hibaüzenet nem dob fel. A feladatkezelőben nem jelenik meg a játék. Talán egy hónapja lett újratelepíve a Windows.
2021. szept. 18. 16:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!