Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy aprócska bogár a tv-m...

Van egy aprócska bogár a tv-m belső kijelzőjében, el tűnik az egyszer onnan ahogy égeti a képernyő vagy ott marad örökre?

Figyelt kérdés
Ma este vettem észre, már meg van dögölve, nem mozdul semerre, csak abban reménykedem hogy ahogy a képernyő égeti egyszer el tűnik vagy le esik.

2021. szept. 4. 22:07
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt ott semmi, hirtelen pixel hibás lett a tv? Élőben tisztán látható hogy egy bogár
2021. szept. 6. 15:15
 22/25 A kérdező kommentje:
A pixel hibának, nincsen szárnya
2021. szept. 6. 15:16
 23/25 anonim ***** válasza:
64%
Na szép látom megjött a napi "troll kérdés"-t kiáltó kretén állat is...
2021. szept. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Nem vagyok kretén állat. Próbálunk neki segíteni de csak a kifogásait nyomja...

Meg aszongya leégeti a kijelző... Akkor ő is megvakul ha egy rovart eléget a kijelző fénye.

Kérdező esetleg próbáld meg letörölni! Lehet nem is belül van az állat :D

2021. szept. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Haha, nagyon vicces vagy... Képzeld próbáltam, ahogy látom te nem segíteni próbálsz, hanem viccet csinálsz az egészből, még azt mondod kifogásokat keresek.. Akkor nem küldtem volna képet sem..
2021. szept. 6. 20:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!