Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Sárga kínai digitális ph...

Sárga kínai digitális ph mérőhöz hol lehet használati útmutatót találni?

Figyelt kérdés

Csupaszon küldték egy zacskóban. Az a fajta, ami század pontosságot mutat (más kérdés a tényleges), van egy on/off és egy cal (-ibration) gomb rajta.

[link]

A linkelt oldalon a képek közt van pár adalék a használatához, de azért tök jó lenne tudni, hogy mit hogyan kell és érdemes csinálni vele, és mik azok az előírásszerű dolgok, amiket tényleg tartani kell. Ha esetleg fejből tudsz mindent, és van kedved leírni, nagyon megköszönöm. :)



2021. aug. 29. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Én youtube-on néztem meg pl, hogyan kell kalibrálni.

https://www.youtube.com/watch?v=vHovYmouOWk

Lehet csak az enyém volt vacak, de nem sikerült sosem, így inkább vettem egy ADWA-t

2021. aug. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A képek között lévő utasítás teljesen jó

Annyi kell még, hogy az elejtródát nedvesen kell tartani, KCl-os nedves szivacs a kupakban vagy abba merítve tárold ill. használat előtt le kell öblíteni deszt vízzel

2021. aug. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Milyen töménységű oldat lehet a jó tárolófolyadéknak? Ilyenkor függőlegesen kell álljon?
2021. aug. 29. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!