Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Várok ma egy csomagot, legaláb...

Várok ma egy csomagot, legalább is a posta nyomkövetési rendszere azt írta,hogy a kézbesítőnél van. SMS-t viszont nem kaptam róla. Akkor ma kiszállítják, vagy sem?

Figyelt kérdés
2021. aug. 27. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki
2021. aug. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Igen. De már nem a postás viszi, hanem posta autó. Legalábbis nàlunk már hetek óta így van
2021. aug. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Érdemes megnézni a postaládát, a csomag helyett nálunk előszeretettel csak az értesítőt hozzák házhoz. Be sem csengetnek, de ha el is csíped, nincs nála a csomag.
2021. aug. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Néztem a ládát, semmi értesítő. Várok még, van idő bőven a mai napból.
2021. aug. 27. 11:45
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Emailt nézted? A 2 utolsó alkalommal csak emailt küldtek nekem is, sms-t nem. Az email-ben benne volt a futár telefonszáma, rá tudtam kérdezni, mi újság van?!
2021. aug. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A postánál ne várjatok olyan normális értesítést mint a DPD-nál vagy a GLS-nél... :D

Én akárhányszor kaptam MPL-el csomagot mindig volt valami pitty-putty... a csomagkövetés általában alaposan le van maradva.

1 éve rendeltem egy számítógépet, reggel 7:10-kor csengetett az MPL-es futár. Átvettem, összeraktam és már a windows telepítettem mikor jött az sms hogy aznap kézbesítik a csomagot :DDDDDD

Máskor is volt ilyen. Kb onnan lehet tudni hogy aznap jön a csomag, hogy a comagkövetésen a közeli nagy postára megérkezik az éjszakai járattal. 10-ből 9x a csomag átvétele után kaptam az értesítést hogy aznap kézbesítik.

Aztán olyan is volt, hogy délután 4-kor néztem a csomagkövetést és láttam, hogy délelőtt volt egy sikertelen kézbesítés... másnap ugyanez!! Na akkor kezdtem el telefonálgatni, kiderült, hogy a futár fel sem vette a csomagot, mert nagynak találta. Be kellett mennem a postára érte.... de persze csak a ködösítést ment, hogy nem talált a futár egyik nap sem. Amikor mondtam hogy portás van a cégnél 2 és vagy 5 kamerán látszott volna a futár hogy ott járt akkor mindjárt meglett a csomag.

Végülis a futár elérte a célját, nem neki kellett kihozni, hanem én mentem be...

Na mindegy, a lényeg, hogy nézz utána a csomagnak alaposan ha ma nem jön meg!!

2021. aug. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legutóbb csak sms-t kaptam, menjek a csomagért. Még az értesítőt sem hozta ki.
2021. aug. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!