Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van olyan ébresztőóra, amire...

Van olyan ébresztőóra, amire rá lehet tölteni saját számokat? Esetleg amibe jó a Micro SD kártya?

Figyelt kérdés

A telefonom nem tudja megcsinálni, hogy zeneszámokkal ébresszen. Milyen eszközt kéne vennem, amivel ez megoldható? (CD lejátszó nem jó. Valami olyan kéne, ami ébresztő funkcióval rendelkezik. És hogy saját számokkal ébresszen.)

Köszi a válaszokat! :)


2010. aug. 27. 13:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Rádiós ébresztőóra nem jó, nem szeretem azokat a számokat, amiket a rádiók játszanak.
2010. aug. 27. 13:13
 2/4 Réti bubuzér ***** válasza:
Olyan telefon, ami tudja ezt a szolgáltatást ;)
2010. aug. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De vannak USB-s, SD kártyás ébresztőórák is. Nem tudom, hogy egy konkrét mp3-at játszik-e ébresztéskor, de lehetséges.


edigital.hu vagy az ebolt.hu oldalain keress rá, esetleg a Vaterán.

2010. aug. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó, igazából tudja a telefonom ezt a funkciót, de csak bizonyos ideig. Szóval kb. fél percig játssza a számot, aztán úgy veszi, mintha megnyomtam volna a szundi gombot. Azért írtam, hogy nem tudja, mert reméltem, hogy akkor nem kapok ilyen felesleges válaszokat, mint amit az első írt. Másodiknak köszi.
2010. aug. 27. 13:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!