Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A szüleim beállították laptopo...

A szüleim beállították laptopon azt hogy 9 órakor lezárul a net azt hol kell beállítani(visszaállítani)?

Figyelt kérdés
2021. júl. 7. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudod a jelszót?
2021. júl. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Neked sehol.

De ha meg is oldod, majd a routeren beállítják, hogy csak addig legyen neted, ameddig úgy gondolják. Vagy a laptopot veszik el esténként. Végül is mindegy, akármit csinálsz, nekik lesz igazuk.

2021. júl. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Visszább állítod a rendszeridőt...
2021. júl. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne csináld mert ha rájönnek akkor bizony routerbe fogják ezt be állítani.vagy egyszerüen routert fogják ki kapcsolni.


Mondjuk nálunk én fél10-10 között ki kapcsolom router és alvás mindenkinek.

2021. júl. 8. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Lépj be a routerbe és nézd meg miilyen gyártótól van (milyen modell) amikor nincsenek otthon vagy valami és a neten kikeresheted mi az alap jelszó és felhasználó a modellhez. Ha nem változtatták meg akkor szerencséd van be tudsz lépni.

Általában mindegyiknek a kezelőfelületén van egy security rész és ott kéne megtalálnod a laptopod nevét vagy mac címét és kikapcsolni a blokkolást.


Nyár van,lehet lazulni. Én ezt csináltam amikor már 8kor fekvés van,a két húgom is titokban játszottak egész nyáron mert nekik is feldolottam. Egyébként rengeteg videó van róla,az előzményeket töröld és rendben leszel.

2021. júl. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

Nyilván nem ok nélkül korlátozták, szóval tessék szépen beletörődni és aludni. Feltételezem, hogy nem programozással töltöd az időt, hanem vagy Facebookon ökörködsz, vagy youtube-ot bámulod, vagy valami idióta játékban lövöldözöl.


Igen, anno én is volt, hogy egész éjszaka toltam a Diablo2-t, de akkor én már 19 voltam és én segítettem a szüleimet, nem ők pénzeltek engem. Nomeg leérettségiztem, aztán diplomát szereztem és most senior szoftverfejlesztőként "tengődöm".


Szóval tessék normálisan tanulni, betartani a szabályokat és majd utána hőzöngeni.

2021. júl. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Te jo eg, a diablo 2 volt a gyerekkorom😂
2021. júl. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!