Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Wishről rendelt már közületek...

Wishről rendelt már közületek valaki okoskarkötőt, azt kaptátok amit vártatok?

Figyelt kérdés

Rendeltem egyet szállítással mindennel 2500 forintért. Mit gondoltok róla? Link:


[link]


Illetve ezek mennyire szokták tükrözni a leírtakat a valóságban? azt kapom ami a képeken és a leírásban van? Szoktak velük csalni, hogy nem azt küldik? Vagy nem tudja a feltüntetett dolgokat?


Ezt rendeltem meg:


[link]



2021. jún. 19. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én egy semmire sem jó, használhatatlan vacakot vártam és nem csalódtam.
2021. jún. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Wish-en mind3átverés
2021. jún. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Wishről rendelt már közületek valaki ... Rendeltem egyet szállítással "

A Wishről csak mazochisták rendelnek. A világ szemetét ott gyűjtik. És elküldik neked pénzért. Így nem kell nekik elásni, vagy elégetni, meg pet-palackot csinálni belőle, és még hasznuk is van rajta.

2021. jún. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igazából én is voltam így bluetooth fülhallgatóval. 800 ft volt, novemberben rendeltem , igazabol csak hülyeségből, nem számítottam olyan jóra. és meglepődtem, azóta is tökéletesen mükődik, akksija se rossz. Azért ki lehet fogni jókat de elég ritka.
2021. aug. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát nem lett olyan amilyenre számítottam. Pl a lépések számán kívül minden mérés kamu volt benne, akkor is mért mikor rajtam sem volt. Ha használtam és utána csatlakoztattam a telefonhoz akkor az addig mért eredményeket nem szinkronizálta hanem törölte, nullázódott minden. Ugyan ez visszafelé is, lecsatlakoztatáskor is nullázódott minden. Volt hogy a saját appjából is. Aztán elpattant a szíjban az illesztésnél, nekokoccantottam egy ajtónak, kb akkora erővel mint ami egy tojás feltöréséhez kell. Úgyhogy azóta ott pihen valahol a szekrénysoron. Kinézem egy Xiaomit a Media-ban az kialakításra ugyan az, legalább lesz pótszíjam ahoz.
2021. aug. 3. 23:27
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 Azt én is rendeltem egyet. Az enyém 1200 volt szállítással. Annak eddig semmi baja, lassan fél éves lesz. Eddig semmivel nem szívtam meg sosem sem wishnél, sem ebaynél csak ezzel meg amit vele egy időben rendeltem egy USB-C otg adapterrel. Egyrészt nem is azt küldték amit kértem másrészt még az se működött amit kaptam. USB3.0-át rendeltem és kaptam egy kék besejű 2.0-át. És az se érintkezett.
2021. aug. 3. 23:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugye bejelentetted hogy nem azt kaptad amit kértél?

Velem is volt ilyen, vissza is kaptam a pénzt

2021. aug. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!