Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A láncfűrészemen folyamatosan...

Milka123 kérdése:

A láncfűrészemen folyamatosan rajta van a gyújtás miért van ez?!

Figyelt kérdés
A hiba jelensége valójában az volt, hogy nem akart leállni kapcsolásra a fűrészem.. A kapcsolónál kezdett érdekes lenni a dolog, mert nevezzük nevén a gyújtó tekercs kimeneti szála és a test kábel folyamatos kontaktba van egymással.. Magyarul hiába kapcsolgatom én, semmit nem érek el vele.. Szét szedtem magáig a tekercsig ott is rámértem a tekercs kimeneti pontjára és a testre folyamatos kontaktba vannak.. Mitől lehet ez? Tovább sajnos nem tudtam szét szedni időm hiányában előre is köszönöm az értelmes válaszokat.

2021. máj. 25. 21:29
 1/2 anonim válasza:
Mert lanc nincs rajta! :)
2021. máj. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha folyamatos kontkaktban van akkor ép hogy nincs gyújtáson.Ugyanis a tirisztor kimenő szálat a kapcsolóval testeles és úgy áll le.Vannak olyan Stih-gépek aminek visszaáll gyújtás pozícióba a kapcsolója-ez a normális gyárilag így tervezték (Stihl Ms 362 cm,Ms 500i stb..) Régebbi stih-eknél pont hogy az a gyakori gond a réz test rugó elfárad kitágul és nem tudodo lekapcsolni -gyújtást nem tudod testelni így nem áll le. Egy ilyen egyszerű darab cseréjével a hibát elhárítod--- [link]
2021. jún. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!