Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A nyomtatógyártók az XL-es...

A nyomtatógyártók az XL-es patronokba is ugyan azt a fúvókákat teszik mint az alap patronokba?

Figyelt kérdés
Úgyértem hogy ha kivesszük a tinta mennyiségét az elméletből akkor azok többet bírnak, több oldalszámot? Ha külső tartályt kötök a patronokra akkor is megérné XL-es patront venni? A legutóbbi alap patronokkal a nyomtató szerint több picivel több mint 4500 oldalt nyomtattunk úgy hogy külső tintaellátóra voltak kötve. Ha XL-eseket vennék tudnék ettől többet nyomtatni velük?

2021. máj. 7. 12:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyan az a fúvókasor van bennük csak a belsejébe egy kicsivel nagyobb szivacs van így több tintát tud elnyelni.

Nem tudom milyen patronról van szó,de írtad,hogy 4500 oldalt nyomtattál az alap patronnal. Ez az oldalszám nyilván jóval meghaladja még az XL patron gyári kapacitását is, így nem is indokolt,hogy tartósabb fúvóka kerüljön bele mert még ez is jócskán tovább bírja a gyári oldalszámnál.Szóval szerintem felesleges az XL-t megvenni.

2021. máj. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!