Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy ilyen mobil adótorony...

Egy ilyen mobil adótorony mellett kell dolgoznunk, érhet minket sugárzás?

Figyelt kérdés

[link]


Ehhez hasonló. Mindössze 45 lépésre van az irodánk oldalától, ráadásul az irodánk az emeleti részen van, így még közelebb vagyunk hozzá.


2021. máj. 5. 06:10
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Olyan 25-30 méter lehet a távolság.
2021. máj. 5. 06:16
 2/15 Vortrex ***** válasza:
55%
A Háború és békét már ne kezdjétek el olvasni
2021. máj. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Az egész Földet telerakták hasonló tornyokkal, lakott területeket is, nem igazán látszik semmi szignifikáns káros hatása sehol.
2021. máj. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
51%
Sugárzás folyamatosan ér, más kérdés, hogy van-e negatív hatása,de ez ellen úgysem tudsz mit tenni.
2021. máj. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Képzeld kérdező, én egy ilyen mellett lakom. Itt van a kertemben, a háztól 20 méterre. 24 éve, és még semmi bajom....


Mellesleg, van mobilod, ugye? Attól nem fosol? A SAR-érték mond valamit? WIFI-t használsz? Na és bluetoothot? Mikrohullámú sütőt? Tüdőszűrőre sem mész el, ugye?

Nem tudom, hol laksz, de lehet hogy már ki van építve az 5G.... Beléd sugarazza a koronavírust. Akkor is ha be vagy oltva. A sugárzást semmi nem állítja meg. XD

2021. máj. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
19%
Én nem dolgoznék ilyen mellett. Hallottam hogy a környéken élők között egy picivel magasabb a rákos megbetegedéssel diagnosztizáltak száma. Legalábbis a mi városunkban. Hogy máshol mi a helyzet, nem tudom.
2021. máj. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Morzsi007 ***** válasza:
40%
Adótornyok mindenütt vannak lakott területen talán max 3 km-es körzetekben, de a 4G és 5G hálózathoz ennél sűrűbben már. A telefon közvetlenül a fejednél van, ha telefonálsz. A rádió sugárzása már vagy 100 éve jelen van, nem ilyen magas frekvencián, mint az 5G, de itt van. Mikro, a vezetékek a falban (elektromágnese tér), wifi, egész éjjel sugároz, míg alszol, meg a szomszéd wifije is besegít. 🙂. Szóval nem kell ezen aggódnod, hogy adótorony mellett dolgozol.
2021. máj. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Érhet.

Hiszen pont ez a dolga hogy sugározzon.

Csak éppen ezek irányított antennák, a sugárzás karakterisztikája pedig olyan, mint egy világítótorny lámpájának, amit arra találtak ki, hogy a távolból lássák legjobban, a fénye mellette állva elenyésző, ahogyan ezeknek az antennáknak a sugárzása is.

2021. máj. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem igaz hogy elenyésző, van hosszabb távú hatása, csak nem reklámozzák a mobilcégek.
2021. okt. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!