Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha feltöltöm a feltöltő...

Ha feltöltöm a feltöltő kártyás egyenlegem akkor újra aktív lesz a számom?

Figyelt kérdés
1 hónapja lejárt a határidő, elfelejtettem feltölteni pénzzel a feltöltős kártyás telefonszámomat, amit ezért kivontak a forgalomból. Elég ha feltöltöm pénzzel és újra aktív lesz a számom, vagy be kell mennem a T-Mobilhoz?

2021. márc. 27. 19:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az már nem a te számod. Vegyél újat.
2021. márc. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem. De ha szerencséd van, még pihentetik, nem adták ki másnak. Hívd fel a szolgáltatód, szerintem még van esélyed. Viszont ezzel ne várj.
2021. márc. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nincs esély, ugyanígy jártam. A szám elveszett.
2021. márc. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

#3-as!


Amitől te így jártál, attól miért ne lenne másnak esélye? Vagy te több száz számmal jártál így, hogy ebből ilyen magabiztosan vonsz le következtetéseket?


Szerintem egy próbát megér, legnagyobb vesztenivalója a kérdezőnek hogy 4%-ot merül a telefonja amíg felhívja az ügyfélszolgálatot.

2021. márc. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
#4-es: azért, mert a szerződés pontosan tartalmazza, hogy a számmal mi fog történni. Hátha, esetleg, és mégis helyett tények vannak benne leírva. Elfelejtettem mikor jár le - így jártam. Ennyi. Persze lehet rajta hisztizni, okoskodni mint te, csak nem érdemes.
2021. márc. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%

#5-ösnek: Ki okoskodik?

Annyit javasoltam, hogy egy próbát megér, mert ha már nem is sokáig, de szokták pihentetni a számokat.


A szerződésben benne van, hogy visszakérheted?

Valóban nem.


Lehetséges, hogy bemész és némi szerencsével egy kedves ügyintéző elintézi neked?

Szerintem teljesen reális.

2021. márc. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem reális, de le vagy szarva.

Látszik hogy az okoskodó válaszod hány százalékos. Nos, ezen az értéken kezelem a további bugyborgásaidat is. Annyit sem érnek hogy elolvassam.

2021. márc. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ez a százalékokkal való dobálózás is egy szegénységi bizonyítvány.

Gondolom most jól érzed magad, hogy minden fiókoddal rányomtál a piros gombra.

2021. márc. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Amúgy ha annyira okosnak és felsőbbrendűnek érzed magad, akkor magyarázd már meg:

-Mi volt a hozzászólásaimban okoskodó?

-Mi alapon nevezed a fentieket bugyborgásoknak? Netán van bennük valami logika, valamire vannak alapozva, és nem csak egyetlen egy esetből vonok le messzemenő következtetéseket?

2021. márc. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Vedd már észre majom, hogy ignoráltalak. A fentiből is csak az első három szót olvastam el.



Úgy tűnik kérdező bekattant:

[link]

2021. márc. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!