Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mitől ilyen az ecigi?

Mitől ilyen az ecigi?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Nemrég váltottam egy másik ecigire és rendeltem hozzá elég jó minőségű(papíron) liquidet.Witchcraft liquidet rendeltem + nikotin boostert.Nem nagyon kevergettem még így külön,mindig nikotinost próbáltam venni aztán írták,hogy 50ml-hez kell keverni 10ml booster és így kijön egy 3-as erősségű liquid.Még itt nem volt gond,de nagyon gyenge volt nekem,mert én a 12-eshez vagyok hozzászokva.Gondoltam hozzáöntök még egy 10ml-t és úgy már tök jó íze volt.De ez tartott kb 2x4ml elszívásig.Utána újratöltöttem és kb 4-5 szívás után erős maró érzés jött a torkomra valami borzalom.Először azt hittem,hogy a porlasztó adta meg magát és kicseréltem és ugyanúgy 4-5 kellemes szívás után jött megint ez a borzalmas égett maró íz.Haverokkal is kipróbáltattam és ők is borzalmasként írták le az ízt.De nem értem,ha a liquid a hibás akkor miért adott a legelején olyan jó ízt? Kipróbáltam nikotinmentes liquiddel is ott is 4-5 szívás után jött a maró érzés.Az ecigit már kitisztítottam 2x,porlasztót cseréltem 2x.Vártam a porlasztócserék után 15 percet,hogy átitassa magát a liquid nem egyből szívtam.És most is mikor szívok párat annak sincs az a kellemes íze mint az elején volt.Most akkor a liquid a hibás vagy az ecigi? Illetve van valami tanácsotok,hogy a közeljővben mit kéne tenni nehogy megint ezt a végeredményt kapjam? Válaszokat előre is köszönöm!

2021. márc. 11. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Általános iskolai fizika órán kellett volna odafigyelni és akkor tudnád a kevereási arányokat. Semmi extra nincs a számításokban.
2021. márc. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnék más liquidet is, nekem is egynél előfordult hasonló probléma, első 2-3 szívás jó volt, utána mint ha "megégett" volna.
2021. márc. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amit nem írtál le:

- pg/vg aránya

- porlasztó ellenállása

- beállítás (watt/TC)

2021. márc. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Berendeltem egy másik liquidet is hátha lesz valami különbség.

Utolsónak: pg/vg arány 30-70,porlasztó 0,5 Ohm és 0,3 Ohm-al is próbáltam,40 watton próbáltam,45 fölé nem mentem sose.

2021. márc. 12. 11:20
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem:

Próbáld meg max 20-25 watton használni, de azt is úgy, hogy először 15 watt-aprókat szívsz, emeld 17-18 wattra-használd kicsit, megint emelsz a watton-használod.

(0,15 ohmos porlasztót is max 25 watton használom 50/50 pg/vg 3% levessel, gőze vastag, íze jó, porlasztó bírja 5-6 hétig. Eleinte - 5-6 éve - 30 watton használtam, de gyilkolta a porlasztót.)

2021. márc. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!