Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi okozhatja azt, hogy éjjel...

Mi okozhatja azt, hogy éjjel egyszer csak magáttól felhúzódik a garázskapu?

Figyelt kérdés

Éjjel anyum és nővérem is megnézték, kiment anyám a bejárati ajtóhoz, hogy kivigye a szemetet, mert ma viszik el és látta, hogy a fehér két autós garázskapu le van húzva. Mindig megnézi, mert nagyon szembetűnő, ha nincs lehúzva.

Reggel meg ijedten szólt, hogy fel van húzva.


Semmi nem tűnt el, a riasztó naplóját visszanézve egyetlen egyszer érzékelt mozgást, 3:48-kor és pontosan 18 másodpercig észlelt mozgást, ez a garázskapu nyitási ideje, lemértem!!!


Namost mitől lehet ez? Mitől nyílik ki egy 2013-mas gyártású Hörmann kapu? Csakis a saját kulcsával nyitható, még párosítani sem lehet a kínai piacos távirányítókkal, tehát semmilyen ilyen tévedés nem jöhetett létre.


2021. márc. 11. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:

"Csakis a saját kulcsával nyitható, még párosítani sem lehet a kínai piacos távirányítókkal, tehát semmilyen ilyen tévedés nem jöhetett létre."


ezt max a Hörmann kamuzza


az összes távirányítójuk másolható, a 300 forintos Alis távirányítókkal is

2021. márc. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1: bindelni kell :) amit meg csakis úgy lehet végezni, hogy a gyári kulcsot behelyezzük a garázson belül lévő kapunyitóba, és úgy lehet új távirányítót csatlakoztatni. Hidd el, máshogy nem működik. AFHDS protkollal működik (Automatic Frequency Hopping Digital System)
2021. márc. 11. 08:41
 3/7 anonim válasza:
Szerintem ha valaki idegen szándékosan nyitotta ki, akkor el is vitt volna valamit. Talán csak egy pillanatnyi áramingadozás, áramszünet, vagy valamilyen hiba a vezérlőjében. Esetleg nem nyomhatott rá véletlen valaki a nyitógombra?
2021. márc. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3: Hát ezaz... De még ha a régi fajta minidip kapcsolós távja lenne, akkor sem tudná kinyit senki, csak a legközelebbi szomszédok. 4 háznál messzebb nem működik.
2021. márc. 11. 08:48
 5/7 anonim válasza:
De akár a ti saját távirányítótok is elromolhatott és küldhetett egy véletlen jelet.
2021. márc. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elektronika. Nekem az autóm elektromos ablaka húzódott le magától kétszer is egy hét alatt. Azóta nem csinálta.
2021. márc. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen.
2021. márc. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!