Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Laggol a lol, kell valamit...

Laggol a lol, kell valamit cserélnem?

Figyelt kérdés

Adott egy acer extensa 5630z laptop... Teljesen le lett butítva a lol (grafikailag), és van 20-25 fps-em, amikor harcra kerül a sor ez leesik kb 2-9-ig változóan


Processzor: Intel Pentium Dual CPU T3200 @ 2.00 Ghz 2.00 Ghz


Telepített ram: 4.00 GB


Windows 7 fut rajta


Más konfigot nem tudok, a nettel elvileg nem kell bajnak lennie.. Mit kellene csinálnom?



2021. febr. 6. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

nem játszani rajta :) mivel laptop, ezért nem tudsz benne cserélni kb semmit és nem is fogja vinni a lol-t.

Cserélni kellene.

2021. febr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Ezen nem fogsz lol-t tolni mert gyenge hozzá.
2021. febr. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
69%
Az ilyenek miatt játszom állandóan 4vs5.
2021. febr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor erre rácsesztem... Esetleg max egy 40-50 körül tudok venni olyan gépet ami akár alacsony grafon, de 100%-ig lagg mentesen vinné? :(
2021. febr. 6. 21:04
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Asztali gépet igen,laptopot nem igazán. [link]
2021. febr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazából a laptop jobban jönne nekem, mert akkor azon tudnám a sulis/melós dolgaim is intézni, de ez a gép nem tűnik rossznak :-D köszönöm a válaszokat, megy a pipa srácok 😁
2021. febr. 7. 11:45
 7/8 A kérdező kommentje:
Viszont ha valaki tud olyan oldalt ahol olcsó lbban találok, az ne tartsa magában, dobjon már egy linket 🥺
2021. febr. 7. 13:50
 8/8 anonim válasza:
Szia. Én az Acer shop márkaboltot ajánlom. Lehet hogy kicsit drágább, de ingyenes hardver javítás nagyon gyorsan, és a laptopok nagyon sokáig bírják, nekem van egy 11 éves Acer aspire e seriás laptopom és még mimdig jól megy, bár az aksit cseréni kellett egyszet
2021. febr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!