Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az arany MacBook Air 13...

Az arany MacBook Air 13 nőies? Ez a női színváltozat?

Figyelt kérdés
2020. dec. 4. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:

azt nem tudom, hogy direkt női színváltozatnak készült-e, de inkább nekik tudom elképzelni

élőben nem tudom milyen, de kép alapján amúgy is kicsit rosegold beütése van, nem sima arany, az pedig tényleg inkább nőies

2020. dec. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Először azt kéne tudni kedves Kérdező, hogy Neked mi a nőies, bár én úgy gondolom, hogy az.


16/l

2020. dec. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És akkor az ezüst férfias? Szerintem ezek 'semlegesek'.
2020. dec. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát nekem férfiként tetszik és unom már a szürke meg az ezüst színt, viszont az is igaz hogy ilyen arany színben mindenféle elektronikai terméket még csak nőknél láttam...


Én se láttam még élőben ezt a gépet konkrétan, ebben a színben, szóval nem tudom hogy mennyire férne még bele ha ebben a színben venném.

Félek később megbánnám, ha ezt a színt választom.

2020. dec. 4. 17:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Kép alapján nem tűnik nőiesnek. Nem olyan ékszer aranynak tűnik.
2020. dec. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
vegyél matricát, vagy tokot a gépre, úgy pimpeled ahogy szeretnéd.
2020. dec. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha neked tetszik akkor vedd meg. Valóban főleg nők vesznek terméket ebben a színben, de nem hiszem, hogy jóérzésű ember azzal foglalkozna, hogy kinek milyen színű a gépe. Amúgy valóban szép, bár én nem vennék, de, mert az ezüst jobban tetszik.
2020. dec. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igen, eléggé nőies színe van, de ha neked ez tetszik, akkor vedd meg ezt:)
2020. dec. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!