Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Honnan rendeljek led szalag...

Emil1985 kérdése:

Honnan rendeljek led szalag szettet?

Figyelt kérdés

Sziasztok led szalag szettet szeretnék rendelni.

Sok oldlalt találtam de nemtudom

honnan kéne rendelnem

Válaszokat előre is koszonom



2020. nov. 29. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Kínából. Itthon is pontosan ugyanazt kapod, csak 5-szörös árért.
2020. nov. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
kb mindegyiken ugyan azt árulják, csak kicsit más csomagolásban és természetesen más áron. Mi e-bayről rendeltük, ami mediamarktban van az 5000 ft körül volt most, ebayen ugyan az 1500 ft volt ingyenes kiszállítással, ha gyorsan akarod, akkor lehet, h emag, edigital, alza oldalon lenne érdemes megnézni.
2020. nov. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
En ink magyar oldalakra gondoltam de azert kosz
2020. nov. 29. 17:28
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Kínából viszont nincs garancia, ha pedig van, akkor 10e Ft a visszaküldés.

Azt vedd, amire minimum 2 év garancia van.

[link]

2020. nov. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Lehet, hogy nincs garancia, de akkora az árkülönbség, hogy ha 3 egymás utáni rendelés is selejt (amire 0% esélyt látok) és rendelsz egy negyediket, még akkor is pénzednél vagy. Különben a kínaiak bemondásra fizetik vissza a termék árát, annyira jelentéktelen számukra az a pár ezer Ft.
2020. nov. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%

Nem kösz, nem akarom mindig lebontani a stukkót, amikor a kínai vacak meghibásodik. Ezek ugyanis kínai gyárban készült alacsony minőségű ledek, míg a drágábbak Samsung és Epistar chipeket használnak. Ég és föld.

De elhiszem, hogy valakinek 10 éve hibátlanul működnek, másnak viszont rendre elpusztulnak.

Kb mint a kínai LED lámpák, amiken kispórolták a hűtőfelületet és megfőzik magukat a komponensek. Lehet, hogy a Philips 3x annyiba kerül, de legalább van benne hűtőborda.

Igény kérdése.

2020. nov. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
A kínai LED-ek ugyanolyan jók, a különbség az elektronikában van. Amelyik LED-ek sorra pusztulnak el, ott a magyarázat az, hogy az elektronika nem tudja lekezelni az áramingadozást. Ha a térségben/lakásban nincs energiaingadozás, akkor a LED-ek sem fognak lepusztulni. Ha van ingadozás, akkor figyelembe kell venni az elektronikát is, ennyi.
2020. nov. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Itthon kicsit ráfaragtam az egyik elektronikai kereskedés szalagjára. 12 voltos helyett 5 voltos volt, a másik meg nem működött. Persze azonnal visszaadták a pénzt. Egyébként a fotókon nem látszott, mert " nagy és részletes", de nem a szokásos szilokonba öntött, öntapadós kivitel volt, csak valami szögletes szilikoncsőbe húzott izé. Aztán a lumenetnél vettem kb 40%-al drágábban olyat, aminek a háta ragasztós, a fényereje rendben van, és garancia is van rá. A szabályzó viszont az előző cégtől van, a táp is (HQ elektronika), mert a lumenetben ezek drágábbak.
2020. nov. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudok neked segíteni, led szalagot csak egyszer vettem boltban, mikor nagyon sürgős volt. Minden más esetben Ebay vagy Aliexpressen keresztül.

Ha gond volt, reklamáltam és vagy küldtek másikat, vagy pénz vissza.

Volt egy 35 ezres szállítmány, aminél annyira nem akarták elismerni hogy hibáztak, de némi levelezés után ingyenbe lett az is.

Előre gondolkozva időben rendelve ugyanazt negyed-ötöd áron megrendelem.

2020. nov. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!