Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vegyek? A...

Milyen laptopot vegyek? A többi lent.

Figyelt kérdés

Van egy 6-7 éves, Windows 7-es Dell Latitude E5520 laptopom. Normálisan működik, viszont vannak hibái. A problémák a következők: nem működik a webkamerája; a mikrofon se jó, az egeret gyakran nem ismeri fel, még ha másik egeret használok, akkor sem. (Az egereket más gépeknél is kipróbáltam és mindegyiknél jól működött. Tehát valószínűleg a laptoppal lehet a baj.) Nem tudom mi a neve, de van az a két tartó, ami a képernyőt tartja, azok közül az egyik el van törve. Olyan is sokszor volt már, hogy egy oldal használata közben vagy játék közben legalacsonyabb grafikán és mellette semmi nem volt megnyitva túlmelegedett és leállt. Nem nagy gépigényű játékra kell gondolni, egyszerű, szinte bárki számára elérhető online játék és nem voltak fent sokan a szerveren. De nem azért kéne, hogy játsszak rajta. Mivel elkezdődött a digitális oktatás, egy csomó online órám lesz és a laptopnak is megfelelően felszereltnek kéne lennie. Meg tudom oldani úgy, hogy telefonnal és laptoppal is bejelentkezek és akkor a telefonon használom a kamerát a laptopon meg nézem az órát meg ha kell írok stb. Viszont sokkal egyszerűbb lenne, ha nem kéne két eszközt használni. Mindenképpen laptopot szeretnék venni és nem asztali gépet. A márka nem számít annyira, bár lehet maradnék a Dellnél. Maximum 200000 forintot szeretnék ráfordítani. Mindenképpen Windows 10 operációs rendszerrel. Kérlek olyanokat írjatok, ami megbízható és azért hosszú ideig bírja. A videokártyája is fontos lenne, hogy jó legyen. A laptopomtól nem tervezek megválni, de a digitális oktatáshoz nem elég jó már.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. nov. 14. 10:40
 1/2 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

jo a Dell csak vigyazz majd ra

alapbol 3ev garis szoval addig gariztathatod is ha gond van valamilyevel


Amugypedig rendszeres (fizikai elsosorban!) karbantartas sem art foleg ha nagyon nyuzod

erre vannak helyek szervizek, ahol atnezik, kitakaritjak, pasztazzak ha kell stb.

megnezik toltot akkut... stb.


200ezres kategoriaban mar jok vannak mai IGP (integralt) vga k is boven jok jatszani is ha dedikalt (kulon) videokartyast akarsz akkor a minoseg es extrak rovasara fog menni, dellben nem is igazan lelsz szerintem erdemest, nagyon sok dedikalt ugyanolyan vagy gyengebb mint egy integralt...


AMD vga khoz meg kevesbe jo altalaban a szoftveres tamogatas (Intel es Nvidiahoz kepest), persze amihez van azzal nem lesz gond, csak nagyon ujak is kint vannak, minnel ujabb egy annal nagyobb esely lehet ra hogy nincs rendes drivere...

Dell mondjuk elsosorban akugyis Intelt preferalja, meg nvdia t...


Ha Win10 hozza jart (telepitve van) az szinten a minoseg es extrak rovasara lesz...


vannak olcson is Win10 ek, kulcsok

szoval...

2020. nov. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


pontosan tied nem tudom milyen lehet de ha ilyen akkor ebbe is integralt vga van

2020. nov. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!