Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vodafone applikációban fizette...

Dávidbbc kérdése:

Vodafone applikációban fizettem be a számlam de valami hibát írt kia tranzakció során és rányomtam megint ennek eredménye kétszer vette le a számlámról a havidijjat most mi tévő legyek visza fogom kapni a pénzem ?

Figyelt kérdés

2020. okt. 8. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ha csak a banknál zárolták akkor vissza

ha mindkettő odaért a vodafonhoz akkor szerintem nem. jóváírják köv. hónapban.

2020. okt. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most egy fèl óràlya csináltam ezt és már a vodafonnál sem volt ügyintézés, akkor az a tehendőm hogy reggel a vodafonhoz megyek és jelzem és ők visszautalják nekem ? Vagy a bankhoz kell menjek ?
2020. okt. 8. 18:14
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem hívd fel a bankodat
2020. okt. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
T mobillal jártam így. Hivtam a bankot is még aznap. Felvettek egy reklamáciot. Másbap reggel a t movilt is elértem. Vissza utalta a t mobil a többletet. De a banktól is visszakaptam. Amit a banktól kaptam azt vissza kellett adnom mert ugye a t mobiltól megkaptam.
2020. okt. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valszeg igen
2020. okt. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a vízművel jártam így, visszautalták a pénzt.
2020. okt. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is jártam így, hogy visszakértem pénzt, de mivel mindkét helyen jeleztem, 2x kaptam vissza, persze a bank visszavonta az utalást pár nap múlva. Az a lényeg, hogy inkább a szolgáltatónál reklamálj. Az appnak az elérhetőségén meg jelezd ezt a hibát.
2020. okt. 9. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!